Maija piedāvājums

Kāpēc izvēlēties dabiskus tīrīšanus līdzekļus, un vai tie tiešām ir tikpat efektīvi kā ķīmiski ražotie?

Vai Tu esi kādreiz aizdomājusies par to, kas patiesībā ir Tavu tīrīšanas līdzekļu sastāvā?

Vairums cilvēku pat nenojauš, ka ikdienā izmantotie līdzekļi satur toksiskas vielas, kuras, nonākot saskarē ar ādu vai elpceļiem, var radīt nopietnas, veselību apdraudošas sekas.

Spēcīgās ķīmiskās vielas var izraisīt tādas problēmas kā ekzēmu, rozāciju, psoriāzi, elpceļu saslimšanas, kā arī hormonālo traucējumu iespējamību.

Šādi veselības apdraudējumi ir īpaši bīstami, ja mājās ir mazi bērni. Jau no mazotnes ieelpojot toksiskus izgarojumus, tie var kļūt uzņēmīgāki pret ilgstošām veselības problēmām, piemēram, astmu. Turklāt, tīrot grīdas un virsmas, kurām bērni pieskaras, izmantojot ķīmiskus produktus, tie var izraisīt ādas kairinājumu un alerģiskas reakcijas.

Ietekme uz vidi ir vēl pavisam cits stāsts…

Protams, Tu vari tos glabāt drošā vietā un izmantot tādus aizsardzības līdzekļus kā cimdus un vēdināšanu, taču drošāk ir izvēlēties dabiskus līdzekļus.

Dabiski tīrīšanas līdzekļi nav gluži jaunums, noteikti arī Tev ir zināma kāda pašmāju metode kā, piemēram, sāls spēja uzsūkt izlijuša vīna traipus no paklāja, taču mūsdienās ir pieejamas arī profesionālas, dabiskas alternatīvas.

Veļas mazgāšanas, trauku, grīdu, virsmu un dažādu citu pielietojumu dabiskie tīrīšanas līdzekļi tiek izmantoti arvien biežāk un sāk kļūt par standartu arvien vairāk Latvijas mājsaimniecību. Taču daži vēljoprojām izvairās no dabiskiem līdzekļiem, domājot, ka tie noteikti ir mazāk efektīvi vai pat ja efektīvi, tad noteikti tie ir dārgāki.

Patiesība ir tāda, ka dabiskie tīrīšanas līdzekļi nav ne dārgāki, ne mazāk efektīvi. 

Neizmantojot spēcīgas ķīmiskas izejvielas, tie samazina ražošanas izmaksas, taču tas nemazina to efektivitāti. 

Lai par to pārliecinātos, aicinām Tevi aplūkot Purenn Latvijā vadošo dabisko tīrīšanas līdzekļu klāstu, kuru izmanto jau vairāk kā 10 000+ Latvijas mājsaimniecībās.

Droši un efektīvi, ar smaržīgiem aromātiem, kas iegūti no dabīgiem avotiem, piemēram, ogām, garšaugiem un augļiem, Purenn dabisko tīrīšanas līdzekļu klāsts ir risinājums, kas atzīmē visas izvēles rūtiņas.

Lai padarītu iepazīšanos ar dabiskiem tīrīšanas līdzekļiem vienkāršu un pieejamu, esam uzsākuši akciju, kurā vari iegādāties klientu pirktāko produktu komplektu par īpašu cenu, kā arī nodrošinām ātru piegādi visā Latvijā.

Skaties zemāk, lai iepazītos ar Purenn īpašo piedāvājumu (10% atlaide + bezmaksas dāvana)!

KĀPĒC IZVĒLĒTIES DABISKUS TĪRĪŠANUS LĪDZEKĻUS, UN VAI TIE TIEŠĀM IR TIKPAT EFEKTĪVI KĀ ĶĪMISKI RAŽOTIE?